Telefant sammub turule

ÄP 12. aprill 2001, 00:00

http://www.telefant.ee

Sideturu avanemine toob turule üha uusi operaatoreid kõneteenust osutama, viimasena tutvustas oma teenuseid ja avas kodulehe kaubamärki Telefant kasutav AS Contech Media.

Kaugsideoperaatori juures on olulisim kõnede hinnakiri. Nii pakub ka Telefant oma esilehel linki hinnavõrdlusele, kust ilmneb, et uus tulija on kasutanud võimalust kujundada oma hindu seniste tegijate järgi ja pakub mitmesse riiki odavaimat kõneminutit.

Teenuse kasutamine eeldab registreerimist, seda võib teha ka interneti vahendusel, kuid siis tuleb ikkagi oodata postkasti ümbrikku lepingute allkirjastamiseks.

Uus koduleht tutvustab lisaks kõnesidele ka ettevõtte muid teenuseid. Samas on infot pigem vähevõitu kui liialt palju. Tegevust alles laiendava firma kohta võib selle siiski andeks anda.

Kodulehe uudisteosa on juhuslik. Nii pakutakse küll teadet kahe kuu eest sõlmitud olulisest lepingust USA firmaga, kuid ei tooda välja edasisi plaane selle koostöö raames, millest on samas avalikkust vahepeal teavitatud.

Firma koduleht peaks seega olema esmaseks visiitkaardiks ja seal ei tohiks lasta seista vanadel tööjõu otsimise kuulutustel, nagu selliseid võib leida kodulehelt telefant.ee.

Koduleht on nii eesti kui vene keeles.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 11:22
    Otsi:

    Ava täpsem otsing