Rootsi Onoff avab elektroonikapoed mai alguses

16. aprill 2001, 15:06

Kahe aasta eest BIG Elektroonika omandanud Rootsi suur jaemüügikett Onoff avab Tallinnas Sikupilli keskuses kaupluse mai alguses, samuti jätkavad senised BIG Elekroonika poed uue kaubamärgi all.

OÜ Sikupilli Arendus tegevdirektor Savo Urke sõnul avatakse Onoffi elektoonikakauplus maikuu algul. Täpsemalt ei saanud ta avamispäeva täpsustada, viidates ettevõtte vastavasisulisele soovile.

Onoff Eesti ASi turundusjuht Svea Uusen lausus, et kauplus Sikupilli keskuses avatakse 'õige varsti' ning lubas lähiajal anda täpsustavat informatsiooni.

Uuseni sõnul on BIG Elektroonika kolmest poest avatud veel Tartu oma, Tallinna ja Pärnu kauplused on hetkel suletud. Edaspidi jätkavad kõik BIG Elektoonika poed Onoffi nime all.

Onoffi turuletulek Eestis on veninud pikemat aega, nii on mullu oktoobris Sikupilli keskuses rentitud ligi 1600 ruutmeetrit pinda senini jõude seisnud. Sikupilli kauplus oleks avamise korral Eesti suurim koduelektroonika müügikoht.

Onoff on Rootsi suuruselt kolmas jaekaubanduskett IKEA ning H Mi järel. Onoffi käive oli 1999. aastal üle 6 miljardi Eesti krooni, grupis töötas 1000 inimest kokku 82 kaupluses.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing