Rumm: olen end ajakirjanikuna ammendanud

Inno Tähismaa 16. aprill 2001, 17:23

Tundsin, et olen end ajakirjanikuna ammendanud ja vaja oleks midagi muud juurde õppida, kommenteeris Päevalehe tippajakirjanik Hannes Rumm (32) hüvastijättu ajakirjaniku-karjääriga.

Rumm ütles, et lahkumise põhjuseks pole uue peatoimetaja Priit Hõbemäe ametisse asumine. Küll tunnistas ta, et lahkumise taga on asjaolu, et tema töökohas on viimase 1,5 aastaga juba kolmas ülemus ja pidevalt käib üks perestroika. 'Sõltumata isikutest,' lisas ta.

Rumm ütles, et uuest tööst on tal oma nägemus küll olemas. Aga ta ei taha sellest veel rääkida enne järgmist esmaspäeva, kui on ametisse sisse elanud ja ringi vaadanud.

Rumm on töötanud Päevalehes 5,5 aastat. Täna on tal lehes viimane tööpäev. Rumm töötas ajakirjanikuna 10 aastat. Ta on töötanud ajalehtedes Päevaleht, Eesti Aeg, Postimees, Hommikuleht, Eesti Ekspress ja Eesti Päevaleht.

Lisaks lehetööle juhib Rumm koos Anvar Samostiga Raadio2 arvamussaadet Olukorrast riigis. Rumm ütles, et jätkab saadet koos Sulev Vedleriga vähemalt kaks nädalat, mil Samost on USAs. Pärast seda peab ta otsustama, kas jätkab saates või mitte.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing