STV jääb Eurospordist ilma

17. aprill 2001, 16:38

Spordikanali Eurosport ja seda programmi esindav City TV kaaluvad hagi esitamist kaabel-TV firmade STV ja selle tütarettevõtte TV Com vastu, teatas City TV AS programmide müügidirektor Jüri Tiits.

Nimetatud kaabelteleoperaatorid on tema sõnul juba alates 17. veebruarist edastanud Eurosporti ilma selleks õigusi omamata.

?Oleme STV-ga juba mitu kuud läbirääkimisi proovinud pidada. Operaatori poolne huvi selles peaaegu puudub. Selline olukord ei saa enam jätkuda, et klientidelt küll raha võetakse, kuid programmi tootjale tasu ei maksta ja õigusi pildi edastamiseks ei omandata,? märkis Jüri Tiits.

Tiits esitas Eurospordi nimel ka vastava kaebuse Sideametisse. Viimane tegi STV-le ettekirjutuse, mille kohaselt pidi ettevõte lõpetama Eurospordi edastamise oma kaabeltelevisioonipakettides hiljemalt 11. aprilliks 2001. Kahjuks ei ole operaatori poolt tänaseni midagi ette võetud. Seega tuleb valida teine tee ja kohtu kaudu võib firmat oodata Tiitsu sõnul kuni 100 000 krooni suurune trahv.

Eesti suurematest kaabeltelevisioonifirmadest on Eurospordi edastamiseks lepingu sõlminud ja saavad seda oma klientidele seaduslikult näidata TELE 2 ja Starman.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing