Tallinna Kaubamajal ja Baltikal uus kaubatellimissüsteem

17. aprill 2001, 13:35

Tallinna Kaubamaja, Baltika ja Telema Grupp alustasid sellel nädalal pilootprojekti uudse kaubatellimissüsteemi juurutamiseks, mille kohaselt delegeerib kauplus kaupade tellimise ja kontrolli laoseisu üle otse tarnijale ning keskendub ise ainult müügitegevusele.

Uue süsteemi kohaselt lepivad tellija ja tarnija kokku kauba nomenklatuuris ja maksimumkogustes ning tarnija vastutab kaupluse laoseisu ja tellimuste täitmise eest.

Tallinna Kaubamaja juhatuse esimees Toomas Tamsar ütles, et käesolev pilootprojekt põhineb täiesti uudsel lähenemisel kaubandusele.

?Kaubamaja kontsern otsib pidevalt uusi ja innovaatilisi lahendusi oma tegevuse efektiivistamiseks, selle üheks võimaluseks on erinevate tugiteenuste sisseostmine,? lausus Tamsar.

Baltika juhatuse esimehe Meelis Milderi sõnul tähendab projekt mõlemale
osapoolele huvitavat väljakutset. ?Meie vastutame Tallinna Kaubamaja naiste ja meeste valmisrõivaste tellimuste eest Baltika toodete osas, jälgime kaubakoguseid ja laoseisu ning reageerime kiirelt nõudlusele,? märkis Milder.

Tehnilise lahenduse uudse kaubatellimissüsteemi juurutamiseks töötas välja Telema Group, mille elektroonilise ärikeskkonna vahendusel liigub tellija ja tarnija vahel lao- ja müügiinfo, saatelehed, samas toimub vajaliku info töötlemine.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing