EEA vaidleb raudtee kohtuotsuse üle

18. aprill 2001, 08:07

Erastamisagentuur (EEA) kavatseb esitada apellatsiooni Tallinna halduskohtu esmaspäevasele otsusele, millega tehti agentuurile ettekirjutus Eesti Raudtee 66 protsendi aktsiate erastamisotsus uuesti läbi vaadata, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Kõik pooled ei ole kunagi ühegi otsusega rahul. Erastamisagentuuri seisukohalt ei muuda see midagi, niikuinii tuleks jätkata läbirääkimisi BRSiga. Esmaspäevane halduskohtu otsus pole pealegi jõustunud, samas kui on juba jõustunud Tallinna ringkonnakohtu otsus, mis lubab meil BRSiga läbirääkimisi pidada,? ütles EEA juhtiv spetsialist Katrin Kivi.

Riigikogu ja EEA nõukogu liige Aimar Altosaar Isamaaliidust sõnas, et tema hoiaks Rail Estoniaga (RE) seotud sulitembud ja BRSiga peetavad läbirääkimised lahus. ?RE asjas tuleb lõpuni minna ja kõiges selgusele jõuda,? tõdes Altosaar. ?Samas ma ei näe põhjust BRSiga alustatud läbirääkimiste katkestamiseks. Kaebaksin halduskohtu otsuse edasi.?

Samuti nii Riigikogusse kui ka EEA nõukogusse kuuluv Tiit Tammsaar Rahvaliidust sõnas, et tema arvates on kohtuotsused täitmiseks kõigile kodanikele, kaasa arvatud erastamisagentuuri juhtkond. ?Milleks meil kohtud siis üldse on?? imestas Tammsaar.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing