Wendre ehitab 120 töötajaga tehase

19. aprill 2001, 09:36

Tekstiilitööstus Wendre ehitab Võhmasse 6 miljoni kroonise maksumusega tootmishoone, kus kahe aasta jooksul saab tööd 120 inimest, kirjutab Sakala.

'Wendre tarbeks on mõõdetud vaba plats, kuhu saab ehitada 1000 ruutmeetri suuruse tootmishoone,' selgitas Võhma linnapea Jaak Aab.

Praegu Vändras tegutseva aktsiaseltsi Wendre juhatuse esimees Tõnu Laks ütles, et firma kavatseb oma tootmishoone valmis saada tänavu septembris ning esialgu palgatakse sinna 60 töötajat. 'Järgmisel aastal paneme tööle ka teise vahetuse ja siis saame töötajate arvu kahekordistada,' lisas ta.

Wendre kavatseb oma uude õmblustsehhi palgata eelkõige naisi.

Linnapea Jaak Aabi sõnul on Võhmas praegu eriti palju tööta naisi. 'Meil on piisavalt tööjõudu ja see arvatavasti panigi Wendre meie kasuks otsustama.'

Regionaalminister Toivo Asmer ütles BNSile, et Võhma on eelisarendatav monofunktsionaalne asula ja riik tõenäoliselt toetab Wendre projekti.

Wendre on Võhmas tegutsenud juba ligi aasta. Praegu annab õmblusfirma tööd 25 naisele, kes õmblevad lasteaiaruumidesse loodud tsehhis pehmet mööblit.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing