Äripäev jälgib populaarseid aktsiaid

20. aprill 2001, 00:00

Äripäev on loonud ülevaatenimekirja ettevõtetest, kelle tegevus on luubi alla võetud. Firmadest on välja valitud tuntud Eesti, Soome, Rootsi ja USA aktsiad tuntuse alusel ning mis võivad ka laiemale üldsusele huvi pakkuda.

Soovitused antakse börsitoimetuse töötajate enamuse hinnangu alusel ning need on tehtud 12 kuu perspektiivi silmas pidades. Soovitused koosnevad kahest osast: riskist ja soovitusest.

Riskikategooriaid on neli: madal risk (MAR), järgnevad riski kasvamise suunas keskmine risk (KER), kõrge risk (KÕR) ning spekulatiivne risk (SPR).

Soovituskategooriaid on viis, need on positiivsuse alanemise järjekorras järgmised: tugev ost (TO), ost (O), hoia (H), müü (M) ning tugev müük (TM).

Tabelis olevad hinnad on kolmapäevased sulgemishinnad ning muutus näitab aktsiahindade nädalast muutust. Kõrgeim ja madalaim hind näitavad aasta kõrgeimat ja madalaimat hinda.

See ülevaade ei ole käsiteldav soovitusena osta, hoida või müüa allpoolnimetatud väärtpabereid. Äripäev ja tema töötajad võivad olla omandanud, omada, omandada tulevikus positsioone või omandusest loobuda reitingualustes aktsiates või optsioonides või nendest koosnevates indeksites või fondides.

Siin avaldatud arvamused võivad muutuda ilma täiendava teavitamiseta. Äripäev ega tema töötajad ei vastuta avaldatud informatsiooni korrektsuse eest ega selle kasutamise tulemusena tekkivate kahjude eest.

Äripäev plaanib hakata avaldama soovitusnimekirja kord nädalas Investeeri! leheküljel.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 11:24
Otsi:

Ava täpsem otsing