Savi ihkab tagasi võita Tulvistele kaotatud edu

24. aprill 2001, 08:07

Reformierakonna presidendikandidaati Toomas Savi ei heiduta isamaaliitlase Peeter Tulviste kiire tõus valijameeste soosikuks, sest kampaania lõpuni on jäänud neli pikka kuud, kirjutab Eesti Päevaleht.

Savi kinnitusel läheb protsess tema jaoks edasi. ?Presidendikampaania on pikaajaline asi. See ei ole ?nunnukonkurss? - väga palju on veel ees,? lausus ta.

Savi ise hindas Tulviste jõulist esilekerkimist ootuspäraseks ja loomulikuks. ?Inimesel, kes enne pole sellest rallist osa võtnud, olid väga head võimalused tõusta,? lisas ta.

?Tulviste kampaania oli ka spurdi näol õieti ajastatud ning paljud asjad langesid tema jaoks väga soodsalt kokku,? märkis Savi. ?Küsimus on aga selles, kas aega on veel üheks spurdiks või kuidas ajastada spurti.?

Suusaliidu presidendi ametit pidav Savi meenutas ka tänavusi Lahti maailmameistrivõistlusi. ?Frode Estil oli 10 kilomeetrit enne lõppu 10 sekundiga Andrus Veerpalust ees, aga lõpuks fini?iseeris Veerpalu ikkagi esimesena,? sõnas ta.

Reformierakond teeb oma 6. mail toimuval suurkogul teatavaks erakonna ametliku presidendikandidaadi. ?Arvan, te me jääme väärika erakonnana selle arusaama juurde, et meie kandidaat läheb lõpuni välja,? ei uskunud Savi, et Reformierakond võiks mõne teise kandidaadi suhtes kokku leppida.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing