Kaabeltelefirmad hangivad uusi kanaleid

02. mai 2001, 08:04

Kaabeltelefirma Starman lisab oma kanalitepaketti viis maailmas väga populaarseks osutunud taevakanalit, uusi kanaleid muretsevad ka STV ja Tele 2, kirjutab Eesti Päevaleht.

Starmani tegevdirektori Peeter Kerni sõnul viib ettevõte Tallinnas läbi oma kaabeltelevisioonipaketi ümberprogrammeerimise. Uuenduste tulemusena saavad Starmani Tallinna kliendid juurde ekstreemspordikanali Extreme Sports Channel, naistele suunatud Club-i ja kolm Discovery programmi ? Discovery Civilization, Discovery Travel and Adventure ning Discovery Sci-Fi.

?Valikul lähtusime populaarsusest mujal maailmas,? sõnas Kern. Tema sõnul on nimetatud taevakanalitest kaks esimest Eesti televaatajale täiesti uued.

Starmani juhi sõnul ei too uute kanalite programmi lisamine kaabeltelevisioonifirma klientidele kaasa hinnatõusu.

STV Kaabeltelevisiooni asepresidendi Raivo Mihkelsoo sõnul on ka STV-l käimas läbirääkimised paljude kanalitega, et täiendada veelgi oma paketti. ?Hetkel käivad meil läbirääkimised näiteks Discoveriga, kuid ma ei oska öelda, millal vastavad lepingud alla kirjutatakse ning millised saavad olema meie uuendused,? sõnas Mihkelsoo.

Kaabel-TV teenust pakkuva Tele 2 avalike suhete juhi Inga Jagomäe sõnul lisandus hiljuti Tallinnas eelkõige Tele 2 venekeelsele vaatajaskonnale mõeldud programm Muz TV.
?Läbirääkimisi peame veel paari uue programmi osas, kuid enne kokkulepete sõlmimist midagi konkreetset ei luba,? märkis Jagomäe.

?Uute programmide soetamine meie klientidele igal juhul hinnatõusu ei tähendaks,? lisas ta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing