Urmas Ott paneb presidendikandidaadid piinapingile

02. mai 2001, 08:25

Kolm aastat hoidis legendaarne Urmas Ott end teleekraanilt kõrvale. Nüüd võtab ta erakanalis TV1 risttule alla presidendikandidaadid, kirjutab SL Õhtuleht.

?See oli tema jaoks huvitav,? ütleb telekanali konsultant Raul Rebane ja peab Otti tuntuimaks eestlaseks endise NSV Liidu territooriumil.

Telestaar Urmas Oti esimene saade presidendikandidaate tutvustavast sarjast ?7 päeva nädalas? jõuab TV1 vahendusel eetrisse 20. mail. Otsesaadete pikkus ületab poolteist tundi ja need lähevad eetrisse pärast TV1 uudiseid kell 20.20. Küsimusi saavad telefoni teel esitada ka televaatajad. Sari lõpeb 26. mail.

?Sisuliselt on need Eesti rahva intervjuud presidendikandidaatidega, mida vahendab Urmas Ott,? tutvustab ?7 päeva nädalas? Urmas Oti taas teleekraanile meelitanud TV1 nõukogu konsultant Raul Rebane.

Tema sõnul nõustus Ott meeleldi. ?Eestis ei ole ühtegi kanalit, kes ei oleks mõlgutanud mõtteid Otti endale eetrisse saada,? märgib Rebane.

TV1 turundusosakonna direktori Alari Kasemaa sõnul on kõigi juba presidendikandidaadi valinud erakondade esindajatega läbirääkimised peetud ja kõigilt nõusolek saates osalemiseks saadud. ?See, et saadet juhib Ott, oli tugev argument. Me ei oodanudki, et keegi ütleks ei,? nendib Kasemaa.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing