Uue ajakirja Director number maksab ligi 300 krooni

02. mai 2001, 10:31

Täna-homme jõuab ligi 3000 Eesti firmajuhi postkasti uus ajakiri Director, mille üksiknumber maksab 295 krooni, teatab Postimees Online.

Mänedzhmendi-teemalise kuukirja avanumbri saavad ettevõtete liidrid, Pärnu juhtimiskonverentside sagedased külastajad kätte siiski tasuta. Need, kes otsustavad 48leheküljelise ajakirja seejärel tellida, peavad aasta jooksul ilmuva kümne numbri eest välja käima 2500 krooni.

Directorit kirjastava firma Pärnu Konverentsid juhatuse esimees Aavo Kokk (35) ütles, et ajakirja hind on justkui signaal lugejatele, mille eesmärk on näidata, mis sorti kaubaga on tegemist.

Kokk, kes on ühtlasi Eesti Ekspressi peatoimetaja, lisas, et loodetavasti ei saa lugejate seas tellimisotsuse määrajaks mitte hind, vaid eeskätt väljaande sisu.

Ultraspetsialiseeritud Director on Koka sõnul mõeldud neile ligi 5000 Eesti juhile, kelle tööaeg ei kulu niisama kaootilisele rabelemisele, vaid kellel on aega ja soovi ka oma tegevust mõtestada.

Ajakirja peatoimetaja Taivo Paju (33) püüab väljaandes kajastada nii Eesti juhtide kogemusi kui avaldada tõlkeid maailma parimatest mänedzhmendi-teemalistest väljaannetest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing