Kuldne Trio käis Hispaanias Leedu ärimehe juubelil

03. mai 2001, 08:44

Naljabänd Kuldne Trio laulis mõned päevad Hispaanias, kuhu rikka Leedu-Eesti ärimehe Pranas Mickeviciuse 50. sünnipäevale just neid tuju üleval hoidma kutsuti, kirjutab SL Õhtuleht.

Kuigi Mickeviciuse õige hällipäev oli tegelikult 18. aprillil, siis Costa del Solis tema isiklikus villas käis pidu ja trall terve nädala.

?Ei, Eestist polnud palju külalisi, võib-olla 15-20 inimest. Aga siin on ju palju kohalikke eestlasi,? tõstab Mickevicius saladuskatet võimalikult publikult, kelle tuju Kuldne Trio üleval hoidis.

Eestist käisid päikeserannikul Mickeviciusele kui heale sõbrale Hispaanias lilli ja kinke viimas näiteks turvafirma ESS juht Urmas Sõõrumaa, miljonärist kütuseärimees Aadu Luukas ja Tallinna Sadama juhatuse liige Jaan Toots.

?See on juba nii vana lugu, sellest pole enam eetiline rääkida. Lisaks oli ju veel palju üllatusi,? tekitab Mickevicius huvi ja lisab, et kui mehele 50 ette lööb, on vaja seda ometi uhkemalt tähistada. ?See on suur asi,? tunnistab ärimees, aktsiaseltsi Talstok ja transpordifirma Heade Tegijate AS tegevjuhataja.

Kuldse Trio üks liige näitleja Sepo Seeman tunnistab, et tõepoolest käidi Hispaanias laulmas. ?Aga me polnud seal nädal aega, olime vähem,? ütleb Seeman.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing