4. mai 2001 • 1 min
Jaga lugu:

Soojale nädalalvahetusele järgneb öökülm

Ilmajaam lubab nädalalvahetuseks kuni 23 soojakraadi, pühapäeval on äikesevõimalus, teisipäeva ööseks prognoositakse aga öökülma, teatas Postimees Online.

Homme on oodata vahelduva pilvisuse ja oluliste sademeteta ilm. Puhub lõunakaarte tuul 3 kuni 8 m/s. Õhutemperatuur on öösel +4 kuni +10, päeval +16 kuni +23, rannikul +9 kuni +13 kraadi.

Pühapäeval on vahelduva pilvisusega ilm, öösel peamiselt sademeteta, päeval paljudes kohtades vihm ja äikesevõimalus. Puhub kagu-ja idatuul, päeva jooksul pöördub tuul põhja ja puhub 4 kuni 9 m/s. Õhutemperatuur on öösel +7 kuni +13, päeval +16 kuni +24 kraadi.

Esmaspäeval püsib vahelduva pilvisusega ilm, öösel sadu lakkab. Lõuna-Eestis võib päeval kohati hoovihma sadada. Puhub põhjatuul 4 kuni 9 m/s. Õhutemperatuur on öösel +2 kuni +8, päeval +9 kuni +15 kraadi.

Teisipäeval on vähese vahelduva pilvisuse ja peamiselt sademeteta ilm. ÖÖsel puhub põhjatuul 3 kuni 8, päeval 5 kuni 10 m/s. Õhutemperatuur on öösel +1 kuni +6, maapinnal paiguti 0 kuni -2, päeval +9 kuni +15 kraadi.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt