Eesti Raudtee praegused juhid surve all

08. mai 2001, 08:38

Eesti Raudtee erastamise lepingu peavad lisaks erastamisagentuurile ja Baltic Rail Service?ile (BRS) kinnitama ka praegused raudteejuhid, kellele agentuuri töötajad on leppe võimalikult kiireks allkirjastamiseks survet avaldanud, kirjutab Postimees.

Eesti Raudtee kommunikatsioonidirektori Andrus Kuusmanni kinnitusel avanes raudteejuhtidel võimalus lepinguga tutvuda möödunud nädala keskel, kuid seni ei ole neile näidatud leppe tähtsaimat osa, BRSi äriplaani, ning tehnilist ja finantsplaani.

Erastamisagentuuri nõukogu on andnud Eesti Raudtee juhtkonnale lepingu allkirjastamiseks aega 29. juunini. Kuusmanni sõnul pole neile tähtaja lühendamiseks otsest survet avaldatud. Postimehe andmetel on mitu agentuuri töötajat siiski nõudnud, et leping saaks väga kiiresti üle vaadatud.

?Loodame siiski, et terve mõistus pääseb võidule ja meile antakse piisavalt aega sellega tutvumiseks ning oma ettepanekute esitamiseks. Nii mahukat ja olulist lepingut ei saa kiirustades läbi vaadata,? lausus Kuusmann.

Erastamisagentuuri juhtivspetsialisti Katrin Kivi kinnitusel oodatakse raudtee juhtkonnalt vaid allkirju, sest leping on juba sõlmitud ja ettepanekuid enam arvestada ei saa.

Allkirjastatud lepingut tahab erastamisagentuur Kivi teatel enda lauale juba sellel nädalal, sest raudtee juhtkonnalt ootab agentuur vaid lepingu, aga mitte selle lisade läbitöötamist. ?Lepingut ennast on alla 80 lehekülje ning nad peaksid selle aja jooksul hakkama saama,? lisas Kivi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing