Ostja leidis pakijäätisest peotäie õmblusnõelu

09. mai 2001, 08:15

?Hammustasin mõnuga jäätist ja... järsku oli nõel igemes kinni! Arvan, et keegi lihtsalt tahtis sel kombel teistele halba teha,? on jäätisepakist õmblusnõelu leidnud Raivo hämmelduses, kirjutab SL Õhtuleht.

?Ostsin pühapäeval kodu lähedalt Soo tänava kauplusest jäätise. Lõikasin kilosest pakist umbes 4sentimeetrise tüki ja hakkasin sööma. Järsku avastasin, et mul on mingi asi suus. Nõel oli igemes kinni!? kirjeldab Raivo.

?Hakkasin jäätist uurima ja leidsin sealt hulga õmblusnõelu. Peale minu nägid neid ka tütar ja abikaasa. Viisin jäätise poodi tagasi ja müüjad nägid samuti nõelu. Arvan, et keegi lihtsalt tahtis ligimestele halba teha! Seda on mujalgi maailmas juhtunud. Aga see pole nali - inimesed võivad ära surra!?

Kaupluse Stefman juhataja Kadi võtab teisipäeva pärastlõunal külmikust pooliku jäätisepaki ja näitab pähkli-rosinajäätise peal olevat nõelahunnikut.

?Nüüd on need siin hunnikus, kuid pühapäeval noppisid müüjad nõelad ükshaaval jäätisest välja,? selgitab naine.

Müüjad mäletavad hästi, kui nende püsiklient tuli pühapäeval pärast jäätiseostmist kiiresti poodi tagasi. Mehel oli ühes käes kauss mõnesaja grammi jäätisega, teises aga papist plombiiripakk.

Müüjad leidsid ligi 4 sentimeetri pikkusi õmblusnõelu jäätise seest tervelt 9. Ühel oli veel jupp valget niitigi taga.

Tallinna Külmhoone jäätisevabriku juhataja Merike Puskar hüüatab juhtunust kuuldes: ?Ostja ise pani!?

?Aastas juhtub paar-kolm korda, et meile kaevatakse, et jäätises on nõelad. Ütlen alati: ?Tooge jäätis siia ja teeme laboris kindlaks, mis nõelad need on ja kust jäätisesse sattusid.? Aga mitte keegi ei tule!? ütleb Puskar.

Puskar viis eile õhtul kõnealuse jäätise siiski ekspertiisi, et tõeline süüdlane välja selgitada.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing