Selgusid suurpere konkursi võitjad

09. mai 2001, 10:40

Eile, 8. mail kogunes Hansapanga, Arno Tali Sihtkapitali ning Sotsiaalministeeriumi lasterikaste perede toetuskonkursi komisjon, kes valis välja 25 tublimat suurperet, teatas Hansapank.

15. märtsil välja kuulutatud suurte perede toetuskonkursi ?Terve ja tugev perekond? teise vooru esitati maavalitsustest tavapäraselt 80 pereankeeti, neist 32 jõudis konkursi lõppvooru.

Enam osales konkursil 4 ja 5 lapsega peresid. Lasterikkaimaks konkursil osalenud perekonnaks oli 11 lapsega perekond Tartumaalt, kes jõudis ka 25 tublima pere hulka.

Ainuüksi Pärnumaalt laekus konkursile 59 pereankeeti. Innukad osalejad olid ka Ida-Virumaa ning Tartumaa suurpered.

19. mail perekondade elukohajärgses maavalitsuse hoones toimuvale preemiate üleandmise pidulikule tseremooniale saavad kutse kõik 25 perekonda. Ühe preemia suurus on 15 000 krooni.

Hansapanga turundus- ja suhtekorraldusdivisjoni direktori Krisi Liiva sõnul on konkursil osalevad pered ühtviisi tugevad. ?Mina annaksin preemiad kõigile Eesti suurperedele.?

Toetuskonkursi ?Terve ja tugev perekond? eesmärgiks on tunnustada ja toetada suuri peresid, kus kasvab vähemalt 3 alla 18-aastast last ning kus elatakse täisväärtuslikku pereelu. See tähendab, et peetakse ausees peretraditsioone ja ühisettevõtmisi, luuakse lastele head arengu ning õppimisvõimalused.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing