MS Office XP tunneb kõnet ja käekirja

Kaido Einama 10. mai 2001, 00:00

Microsofti Office 2000 kasutajad ei pea oma tarkvara vahetamisega sellegipoolest kiirustama, kui just masinakirjutaja ja stenografistina kasutatavat sekretäri pole plaanis vallandada. Ka internetti aina enam sukelduvas ettevõttes on Office XP uutest omadustest võimalik täiendavat kasu leida, kuna erinevalt eelkäijatest on rohkem tähelepanu pööratud tööle üle avaliku võrgu.

Hulgifirma ELKo Reval turundusjuhi Madli Toomi sõnul tuleb lõpptarbijale Office XP karbihind enam-vähem sama või pisut kallim kui vanematel versioonidel. Vahe võib olla vaid mõnisada krooni.

Office XPd soovitatakse kasutada Windows 2000 operatsioonisüsteemis. Ebastabiilne Windows 98 võib vanematest suuremale tarkvarapaketile probleeme valmistada.

Kontoripakett tunneb seni ära vaid USA dialektiga inglise, hiina ja jaapani keelt, eestikeelsetele käskudele ja dikteerimisele ta ei allu. Kõnetuvastamiseks läheb vaja vähemalt 400 MHz Pentium II protsessoriga arvutit ja 128 MB mälu selle sees. Internetiga integreeritud tarkvara nõuab ka vähemalt modemi kaudu internetiühenduse võimalust, lisaks on võimalik lisada ka mitmesuguseid servereid: Exchange server Outlookis kalendri, kontaktide ja elektronposti juhtimiseks, Chat Server virtuaalseteks koosolekuteks ja videokonverentsideks kuni 10 kasutaja vahel koos Windows Media Serveriga. Office XPd müüakse kolmes versioonis.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 11:28
    Otsi:

    Ava täpsem otsing