Politsei uurib nõeltelugu jäätisevabrikus

10. mai 2001, 08:47

Tallinna Külmhoone jäätisevabrik kõrvaldas eile müügilt tonni jagu skandaalset rosinate ja pähklitega jäätiseplombiiri. Peadirektor algatas ametialase juurdluse, tõe selgitamiseks kutsuti politsei, kirjutab SL Õhtuleht.

?Tahan teada tõde, ükskõik milline see ka on!? on jäätisevabriku juhataja Merike Puskar tõsiselt võtnud nõuks välja selgitada, kuidas said nõelad vanilliplombiiri.

?Loomulikult ei saanud me kohe samal päeval (teisipäeval) midagi rohkemat ette võtta: suured laod olid juba õhtul kinni. Kuid eile hommikul tuli kokku erakorraline koosolek ja tegin Tallinna Külmhoone peadirektorile taotluse: seda jäätisepartiid mitte enam müüa,? rääkis Puskar. ?Kõikidest hulgimüügiladudest ja teistest müügipunktidest palusin tagasi tuua veel realiseerimata liitrised rosina-pähklijäätisepakid, mis olid toodetud 22. märtsil.

'Peadirektor andis varahommikul käskkirja, kus käskis määrata komisjoni ja väga põhjalikult uurida: millal toodeti jäätis, milles olid oletatavalt nõelad, kes oli meister, kes töötasid selles vahetuses jne,? ütles Puskar.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing