Tauno Tuula ehitatava Viljandi bussijaama ehitus viibib

10. mai 2001, 08:55

Bussijaama platsi hoonestuskonkursi võitnud aktsiaseltsi Viljandi Centrum omaniku Tauno Tuula sõnul on detailplaneering põhimõtteliselt valmis, kui ootama peab kooskõlastusi linnaga, kirjutab Sakala.

'Meie pärast võiks ehituski juba valmis olla, aga me leppisime linnaga kokku, et ootame ära, kuni tuleb Uue ja Tallinna tänava ristmiku projekt,' selgitas Tuula.

Linnamajandusameti juhataja Priit Vihuri kinnitas, et kuna bussijaama ja ristmiku väljaehitamine on omavahel seotud, siis peavad linn ja Centrum oma tegemisi kooskõlastama.

Tauno Tuula rääkis, et tulevase bussijaama hoone esimese ja osaliselt ka teise korruse äripindadele on rentnikud olemas ning praegu on arutusel sinna Kodu-Anttila kaupluse rajamine. 'See toob väljastpoolt Viljandisse nii raha kui ka inimesi,' avaldas ärimees lootust. Tema sõnul sõltub selle kaupluse võimalikust paigutamisest bussijaama teisele korrusele ka ehituse alustamise tähtaeg.

Võimaliku ehitajana näeb Tuula ehitusfirmat FKSM. 'Oleme nendega alati head koostööd teinud,' nentis ta.

Aktsiaselts Viljandi Centrum võttis bussijaama hoonestuskonkursi võitmisega endale kohustuse investeerida sinna vähemalt 2 miljonit krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing