Ülehomme selguvad parim välisinvestor ja parim eksportöör

14. mai 2001, 14:30

Parima välisinvestori auhinnale kandideerivad JOT Eesti, Lindegaard Eesti, Primus Eesti, Põlva Piim ja Tarkon, teatas Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

Parima eksportöör auhinnale kandideerivad Imavere Saeveski, Repo Vabrikud, Silmet, Toom Tekstiil ja Viisnurk.

'Väike- ja keskmise suurusega ettevõte 2000' auhinna nominendid on Balteco Mööbel, Brandner PCB, Hansa Candle, Mikskaar ja Rõngu Tehas.

'Piirkonna Edendaja 2000 ' nominendid on Balti ES, E-Piim, Kiviõli eemiatööstus, Kunda Nordic Tsement ja Viisnurk.

'Turismi Uuendaja 2000' nominendid on Ammende Villa Catering, Kuressaare Sanatoorium, Reval Hotelligrupp, Scharmanto ja Värska Vesi.

'Tehnoloogia Arendaja 2000' nominendid on JOT Eesti, ELI, EMT, Regio ja Silmet.

'Auhindade väljaselgitamise komisjoni kaasati arvukalt kõrgetasemelisi riigiametnikke, ettevõtlusorganisatsioonide esindajaid ning valdkonna eksperte,' ütles Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse avalike suhete juht Aili Ohlau. 'Konkursi 'Ettevõtluse Auhind 2000' eesmärgiks on Eesti edukamate ettevõtete väljaselgitamine ja neile riigi poolse tunnustuse jagamine.'

Silmapaistvamaid välisinvestoreid valib Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse koosseisu kuuluvad Välisinvesteeringute Agentuur kuuendat aastat ja eksportööre valib Ekspordiagentuur neljandat aastat järjest.

Esmakordselt selgitavad parimaid ettevõtteid oma kategooriates Regionaalarengu Agentuur, Turismiagentuur ning Tehnoloogiaagentuur.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing