Kauppalehtile müük ei muuda BNSi töös hetkega midagi

15. mai 2001, 15:51

Kauppalehti otsus omandada uudisteagentuuris BNS enamusosalus ehk 85% aktsiatest ei too toimetusele muudatusi kaasa, ütles BNSi juhatuse esimees George A. Shabad.

Shabad ütles, et positiivne on see, et BNSil on nüüd üks enamusaktsiate omanik, varem ei kuulunud kellegi rohkem kui 30% aktsiatest. Ta ütles, et veel selle aasta alguses oli eraisikute käes 22% BNSi aktsiatest, kuid esmaspäeval toimunud tehinguks olid nad oma osaluse juba müünud.

Shabadile endale kuulus eelmisel aasta lõpus 9% BNSi aktsiatest, sama palju uudisteagentuuri tegevdirektorile Oleg Harlamovile. BNSi nõukogu esimehele Allan Martinsonile kuulus varem 4%.

Shabad rääkis, et BNSis suurosaluse ostmine on Kauppalehtile esimene projekt väljaspool Soomet ja seepärast on neile äärmiselt oluline, et see läheks edukalt.
'Oleme plaaninud olla edasi uudiste osas Baltimaade turuliider,? rääkis Shabad.

Uudistetoimetuses ei toimu seoses omanikevahetusega muudatusi, samuti jääb senine juhtkond paigale. Shabad lisas, et kindlasti arendatakse edasi agentuuri infotehnoloogiat. Kui meie kliendid nõuavad videoklippe ja fotosid uudiste juures, me kindlasti lisame need, kuid seni tundub, et peamiselt soovivad nad meilt kvaliteetseid uudiseid, jätkas ta. ?IT peab seda vajadust üksnes toetama,? lausus Shabad.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing