Tallinn ostab 2 mln eest loo?i

ÄP Online 17. mai 2001, 00:00

Linnapea Jüri Mõis tõdes pressikonverentsil, et selline otsus võib tekitada vastakaid tundeid ning on poliitiliselt kergelt rünnatav. Kuid samas on Mõisa sõnul tegemist linnapoolse toetusega suurhalli rajamiseks lisaks kokkulepitud kohustusele finantseerida halli infrastruktuuride rajamist 22, 4 miljoni krooniga.

Eelmisel nädalal otsustas linnavalitsus samadel motiividel osta loo?i Lilleküla jalgpallistaadionil, lisas Mõis.

?Linna üks tähtsamaid funktsioone on esindusfunktsioon ning selleks on olemas vajalik atribuutika. Ajas funktsiooni sisu muutub, samuti atribuutika,? selgitas Mõis praeguseid põhimõtteid vähendada ainult linnale kuuluvaid meelalahutuskohtade arvu ning toetada spordirajatiste ehitamist.

?Piltlikult öeldes oleme vahetanud Lagle talu ja Särgava residentsi jalgpallistaadioni ja suurhalli loo?idega,? lausus Mõis.

Lagle talu müügist sai linn 6 miljonit krooni. Mõisa sõnul on müügiprotsessis ka Särgava residents, mille eest loodetakse saada vähemalt 15 miljonit krooni.

Linnapea sõnul on linn tänavu kokkuhoidlikult käitunud reservfondi summadega ning seetõttu sai sealt ka raha loo?ide ostmiseks võtta.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing