Haapsalus avas uksed uus hotell

17. mai 2001, 09:22

Täna saabub esimene turismigrupp Haapsalus avatud Kongo hotelli, mis renoveeriti kunagise õllebaari majja, kirjutab Lääne Elu.

'Panime hotellile Kongo nimeks, sest see jääb hästi meelde,' rääkis hotelli juhataja Otto Heiskanen. 'Külastajad tunnevad huvi, miks selline nimi, ja siis saame neile vanast õllebaarist, nn Kongost legende rääkida.'

Esimene külastaja on 20liikmeline grupp Eestist. Põhiklientuurina nimetaski juhataja Skandinaaviat ja Eestit.

'Soomes oleme palju reklaami teinud, mitu reisibürood on meie koostööpartnerid,' rääkis Heiskanen, kelle pere peab samuti Soomes reisibürood.

Selleks suveks on hotellikohti üsna palju broneeritud, mõnel päeval on hotell päris täis. 'Juuni on juba muretu,' ütles Heiskanen.

Kliente loodab Heiskanen saada ka suurvõistlustelt, mida lähedal valmivas Wiedemanni kooli võimlas loodetavasti pidama hakatakse.

'Tavahinnad on meil suhteliselt kõrged, aga teeme pidevalt igasuguseid eripakkumisi: sügisel ja talvel, soodushind gruppidele jne,' sõnas Heiskanen.

Kongo taastamine algas kaks aastat tagasi, suuremaks tööks läks mullu sügisel. Hotelli omanikud on kaks tallinlast, neist üks, Ivar Lindla, on pärit Haapsalust.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing