Vabatahtlikud panevad end kirja eurovisiooni korraldama

17. mai 2001, 08:23

Kolme päeva jooksul on end kirja pannud juba ligi kakssada vabatahtlikku, kes pakuvad end Eesti Televisioonile appi järgmise aasta eurovisiooni lauluvõistlust korraldama, kirjutab Eesti Päevaleht.

FKSMi personalijuhil Kärt Kirsol on meeles Kanada ülikoolis kogetu. ?Tööandjad küsivad ikka kogemusi, seetõttu on vabatahtlikuna töötamine seal populaarne. Sealne kogemus on mul meeles, pealegi ei meeldi mulle suhtumine, et kui midagi palutakse teha, siis küsitakse, mis ma selle eest saan,? leiab Kirso.

?Eurovisioon on Eesti jaoks oluline üritus ja kui see õnnestub, on kindlasti selle juures abiks olles hea tunne,? leiab Kirso.

Kirso ei tea teiste vabatahtlikuks tuleku põhjusi, kuid aimab, et Eestis tekib üha juurde inimesi, kes on jõudnud elatustasemele, mille puhul ei pea ainult raha pärast igat tööd tegema, juba hakkavad mängima ka teised väärtused.

Praeguseks pole veel selged valdkonnad, kus vabatahtlike armeed kasutama hakatakse. Võõrkeeli ladusalt oskavad inimesed saavad ilmselt tööd giidide ja infolaudade töötajatena.

Seni on Eesti Televisioonile enda soovist aidata märku andnud peamiselt alla 40nesed mitut võõrkeelt valdavad inimesed.

ETV-le saab enda soovist vabatahtlikuna eurovisiooni korraldamisel aidata teada anda e-posti aadressil eurolaul@etv.ee.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing