Aare Urm: Hill&Knowlton tegi ETV-le soodsaima pakkumise

24. mai 2001, 13:40

Kinnitan käsi piiblil, et ETV leping suhtekorraldusfirmaga Hill Knowlton on meile soodne, sõnas ETV juht tänases intervjuus Delfile.

Ta lisas, et lepingut puudutavad andmed on olemas ka riigikontrollis.

Urm põhjendas koostöölepingut, et PR-teenust on vaja igal korralikul organisatsioonil. 'See ei ole kallis, see on adekvaatne. Lepingus on säte, et summat me ei saa avalikustada,' lisas ta.

Urmi kinnitusel kohtus ta mitme suhtekorraldusfirmaga. Hill Knowltoni pakkumine oli kõige soodsam, ütles ETV juht.

Tänane Eesti Ekspress kirjutas, et ETV maksab Hill Knowltonile suhtekorralduse eest 15 000 krooni kuus.

Hill Knowlton on Urmi sõnul ETV pidev partner viimase paari kuu jooksul. Nad on aidanud koostada mitmeid kommunikatsiooniküsimuste projekte, sealhulgas kriisikommunikatsioon, suhtekorraldus, sisesuhtekorraldus, varustanud meid materjaliga, et me adekvaadselt suudaksime hinnata oma suhet avalikkusega, selgitas Urm.

ETV juhatuse liikme Ilmar Raagi kinnitusel kasutab osa Euroopa suurimaist avalik-õiguslikest telekanalitest koguni välismaiseid PR-firmasid.

'Üks näide on Arte, kelle promofirma asub New Yorgis. Kui kõik ETV vastased kasutasid erinevaid lobigruppe ja PR-firmasid, siis ETV ei kasutanud midagi. Kas meile saab ette heita, et toimime normaalse organisatsioonina,' rääkis Raag.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing