Kõrgtehnoloogiafirma Estel Pluss sai ISO-sertifikaadi

24. mai 2001, 16:50

Kõrgtehnoloogiliste elektrotehniliste seadmete tootja Estel Pluss sai rahvusvahelise ISO 9001 kvaliteedisertifikaadi.

ISO 9001 sertifikaat tõendab, et ettevõtte kvaliteedijuhtimise tase vastab rahvusvahelistele nõuetele. Sertifikaati omava ettevõtte klientidele näitab ISO 9001 sertifikaat, et ettevõtte projekteerimise, tootmise, montaazhi, toodete kvaliteedikontrolli, klientide teenindamise ja turunduse kõikide tsüklite tase on kooskõlas rahvusvaheliste standartitega.

?Estel Plussi jaoks on ISO 9001 saamine oluliseks tingimuseks, et saavutada vääriline koht rahvusvahelistel turgudel ning kindlustada kõrge konkurentsivõime,? märkis Estel Plussi juhatuse esimees Sergei Frolov.

Estel Pluss on 103. Eesti ettevõte, kellele on väljastatud rahvusvaheline ISO 9001 sertifikaat. ISO sertifikaadi väljastas täna ettevõttele rahvusvahelise sertifitseerimisbüroo Veritas Eesti filiaali direktor Tiit Hindreus.

Estel Plussi käive oli 2000. aastal ligi 48 miljonit krooni ja puhaskasum ligi 5 miljonit krooni. Võrreldes 1999. aastaga kasvas käive kaks korda.

Käesoleval aastal on firma strateegiliseks eesmärgiks seatud täiendavate investeeringute jätkamine uute tehnoloogiliste lahenduste väljatöötamiseks. Käive peaks suurenema ligi 40% ja kasumimarginaal säilima eelmise aasta tasemel.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing