Olümpiasangari mäned?er tunnistab oma narkokuritegu

25. mai 2001, 08:02

Narkoäris süüdistatav maadlusmäned?er Raoul Pajuviidik väitis eile kohtus, et sai kaks kilo amfetamiini ja 2000 ecstasy tabletti tagatiseks talle 200 000 krooni võlgnenud äripartnerilt, kirjutab Eesti Päevaleht.?

Kuigi keskkriminaalpolitsei kahtlustas Sydney olümpial 4. koha saanud Valeri Nikitini mäned?eri Pajuviidikut (36) uimastiäri ajamises pikemat aega ja vahistas mehe 25. jaanuaril Lasnamäel pärast põhjalikku ettevalmistust, üritas mees jätta kohtule muljet, et puutus uimastitega esmakordselt kokku veerand tundi enne arreteerimist.

?Üks äripartner (Toomas Jeser ? toim) võlgnes mulle eelmise aasta augustist Ukraina päritolu makaronikoorma eest 200 000 krooni,? rääkis Pajuviidik. ?24. jaanuaril sain ta abilisega kokku Sõpruse puiesteel ja me leppisime kokku, et ta toob järgmine päev kas raha või midagi võla pandiks. Siis ma aimasin, et tegu võib olla uimastitega.?

Pajuviidiku sõnul andiski 1996. aastast kelmuse eest tagaotsitava Jeseri abiline 25. jaanuaril Mustamäel Ekstra poe juures talle uimastite paki, varjamata, mis kilekoti sees on.

?Ma ei kavatsenud seda realiseerida,? väitis Pajuviidik.

Kuigi Pajuviidiku elustiili arvestades pidanuks mees teenima kuus kümneid tuhandeid kroone, nimetas nelja last ülal pidav Pajuviidik eile kohtus oma igakuiseks sissetulekuks tagasihoidlikud 10 000 krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing