Esimesel virtuaaltöömessil üle 410 000 külastuse

28. mai 2001, 17:52

CV-Online korraldatud esimene virtuaalmess Eestis, mis viis kokku tööpakkujad ja tööotsijad, saavutas kolme päevaga 410 000 külastust, teatas ettevõte.

Möödunud kolmapäevast reedeni toimunud messil osales kokku 170 ettevõtet ning tuhanded tööotsijad, kellest enamiku moodustasid üliõpilased. Messi korraldusse olid kaasatud kõik suuremad kõrgkoolid ja suur osa kutsehariduskoole.

Tööpakkujad jagunesid 27 valdkonna vahel. Kõige arvukamalt olid esindatud IT sektor 25, hulgikaubandus 20 ning tööstus ja teenindus mõlemad 16 ettevõtte või organisatsiooniga. Vähemesindatud valdkondadeks jäid kindlustus, turism ja põllumajandus.

CV-Online tegevjuhi Margus Ärmi sõnul iseloomustas esimest virtuaalmessi oodatust kõrgem külastatavus ning keskmisest madalam küsimuste esitamise aktiivsus.

Kolme messipäeva vältel esitati organisatsiooni kohta keskmiselt viis küsimust. Enim huvi tööotsijate seas pälvisid ETV, majandusministeerium, Coca-Cola Joogid ning EMT. Ettevõtetel oli küsimustele vastamiseks aega ööpäev.

Kolmandik küsimustest olid firmapõhised, kolmandik puudutasid reaalset värbamisvajadust ja ülejäänud üldised firma väärtushinnangud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing