Viljandimaal on kõige rohkem Rohelise Energia kodukliente

Eesti Energia jagas neljapäeval Heimtali viinaköögis kätte Viljandimaa esimesed Rohelise Energia sertifikaadid, kirjutab Sakala.

?Hea on tõdeda, et mulk polegi nii ihne ja oskab tulevikku vaadata,? ütles Eesti Energia Viljandimaa müügijuht Priit Tampere. ?Seda näitab fakt, et oleme müüdud sertifikaatide poolest Eestis esimesel kohal.?

Kokku on Viljandimaal Rohelise Energia sertifikaate müüdud 20. Neist viis on läinud firmadele, 15 aga kodutarbijatele.

Eesti Energia Teeninduse pressiesindaja Margit Mikk-Soku sõnul väärib Viljandimaa esile tõstmist just seetõttu, et siin on alternatiivenergia ostmisel kõige suurem eraisikute osa.

?Et Roheline Energia ongi rohkem teadlikkuse toode, on paljude kodutarbijate kaasamine vaat et isegi olulisem kui väga mahukate sertifikaatide müümine,? selgitas Mikk-Sokk.

Esimesena sai oma sertifikaadi kätte aktsiaselts Vilma. Selle juhatuse esimees Rein Triisa rääkis, et firma haaras kõnealuse toote pakkumisest kohe kinni. ?Roheline Energia on jätk kõigele, mida oleme juba teinud,? lausus ta.

Kodukliendi sertifikaadi sai esimesena kätte Imaveres elav Jüri Ellram. ?Elus ei saa kõike rahas mõõta,» lausus vallavanema ametit pidav Ellram. «Kui tavakodanikud loodust väärtustama ei hakka, ei tee seda keegi.?

Hetkel kuum