1 juuni 2001

Lilleküla staadion sai kasutusloa

Lilleküla jalgpallistaadioni kvaliteeti kontrollinud komisjon annab staadionile täna kasutusloa ja kuigi praegu on paigaldamata veel pooled istekohad, on homseks Eesti-Hollandi matshiks kõik valmis, ütles abilinnapea kt Ants Leemets EPL Online`ile.

Praegu staadionil viibiv Leemets ütles, et staadion antakse kindlasti käiku. 'Homme on staadion külastajate vastuvõtuks valimis. Hetkel on pooled pingid veel paigaldamata, aga pole sellist võimalust, et inimesed tulevad ja neil pole istekohta, sest rahvusvahelistele nõuetele vastavalt peab pink olema,' ütles Leemets.

Suletuks jääb siiski üks sissepääs, kuna kolmanda-neljanda korruse vahel pole tehtud betooniproove. Mujal vastas betooni tugevus nõuetele.

Abilinnapea ütles U21 mänguks on juba praegu noortemeeskonnad kohal. 'Mina mängin praegu väljakul jalgpalli ja lõin värava. Pohlak on nüüd 0:1 taga,' naeris Leemets.

Rain Seier säästva arengu ja planeerimise ametist ütles, et komisjon lõpetab Lilleküla staadioni kontrollimise 10-15 minuti jooksul ja siis on küik selge.

Hetkel kuum