Minu Vara mõtleb korteriomanikele

04. juuni 2001, 10:51

Täna kl 14.00 annab korteriomandile pühendatud pressikonverentsi uus liit kaubamärgiga Minu Vara, mis on ühendab mitmeid kinnisvara halduse ja hooldusega tegelevaid firmasid - ESS Kinnisvarahooldus, ESS Puhastustööd, Karjamaa Kinnisvarahooldus, Majatek, Mustamäe Kinnisvarahaldus, Nõmme Elamu, Pelguranna Kodu.

Minu Vara nõukogu esimees Heigo Kaldra ja juhatuse liige Jens Haug.

Minu Vara turule toomise eesmärk on pressiteate põhjal anda seni munitsipaalomanduses olnud kinnisvahahaldusettevõtete klientidele märk elamute hooldus- ja haldusteenuse kvaliteedi viimisest uuele tasemele.

Pressikonverentsi teemad on seadusandlus, mis toob korteriomanike jaoks olulisi muutusi 1. juulist, räägitakse Tallinna linna visioonist korterelamute haldamisel jt teemadel. Pressikonverentsil esinevad ka Tallinna abilinnapea Heiki Kivimaa ja Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liidu juhatuse esimees Jüri Kröönström.

1. juulist 2001 kehtima hakkava korteriomandiseaduse kohaselt saab iga korteriomanik valida kolme erineva maja haldamise vormi vahel: korteriühistu, korteriühisus või ühise tegutsemise leping. Uus seadus annab tõuke kinnisvarahaldusturu kiirele arengule Eestis, sest kõigi kortermajade elanikel tuleb varem või hiljem oma elupaiga korrashoiuks ja arendamiseks endale sobiv partner leida.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing