Stingi tänane kontsert hoovihmas, vihmavarjud keelatud, tribüünid katuseta

14. juuni 2001, 08:16

Stingi kontserdiks Tallinna Vabaduse väljakule rajatavad katuseta tribüünid ei kaitse 8000 pealtvaatajat looduse tujude eest, kui läheb täide ilmajaama ennustus ja Tallinnas sajab täna õhtul hoovihma, kirjutab Postimees.

?Katust kontserdipaigale peale ei ehitata,? kinnitas kontserdi pressiesindaja Koit Raudsepp. ?Vihma korral soovitan inimestel vastavad riided selga panna ja platsil müüakse ka keepe.?

Ilmajaama andmetel peaks küll pilvitus täna õhtuks hõrenema, kuid suure tõenäosusega võib sadada hoovihma. Sooja lubavad ilmaennustajad 12-13 kraadi.

Ligi 30 töömeest alustasid eile hommikul kontserdiala piirdeaedade ning kolme tribüüni ja lava ehitamist. Lava kõrgus on 12 ja laius 32 meetrit, seda kolmest küljest ümbritsevad tribüünid tulevad 5-7 meetri kõrgused.

Kontserdiala, kuhu lisaks Vabaduse väljakule kuuluvad Jaani kiriku ümbruse park ja Harjumäe park, suletakse täna kell 15. Ala valvab turvafirma ESS. Stingi garderoob ja tuurimeeskonna ruumid asuvad lavataguses korrusmajas.

Kontserdi tõttu kehtivad täna südalinnas mitmed liikluspiirangud. Harju tänava lõik Vabaduse väljakust kuni Müürivahe tänavani suletakse täielikult liikluseks kell 15. Vabaduse väljakut liiklusele ei suleta, kuid kella 19st kuni keskööni on seal kiirus piiratud 30 kilomeetrini tunnis.

Kontserdile on keelatud kaasa võtta vihmavarje, fotoaparaate, videokaameraid, relvi, lapsevankreid, jalgrattaid, rulluiske, lemmikloomi, pudeleid.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing