Holaöö peab sünnipäeva

ÄP 15. juuni 2001, 00:00

Laupäeval toimub Koerus juba viiendat korda omapärane folgifestival Koeru Holaöö.

Väikest juubelit tähistava festivaliga tehakse algust kl 12, mil starditakse laululaval folgipiknikuga. Seal astub vanade tegijate (Tõnus Tulp) kõrval üles folgi noor põlvkond (Tiit Born). Võimalikud on üllatused, sest muusikute päralt on vabalava.

Kell 16 toimub kirikukontsert ?Laulud loojalt Loojale?, kus astuvad üles folgitipud. Esinevad Anne Maasik, Heikki-Rein Veromann, Urmas Nagel, Jaan J. Leppik, Aleksander Müller, Heilo Aadla, Kait Tamra, Marge Tombach.

Kell 19 jätkub festival lustaka metsapeoga, kus ideeliseks peaesinejaks on loominguline tandem ?Minu isa oli ausus ise?. Musitseerivad Jääboiler, Dagö ja Joel Steinfeld. Vägesid juhib Contra.

Viletsa ilma korral on ettevõtmised kultuurimajas. Ilusa ilma korral on võimalik telkida ja pole välistatud, et hommikul peetakse maha muusikaline referendum.

Festivali lint maksab 100 krooni. Kes tahab ainult kirikukontserdist osa saada, võivad seda teha annetuse eest. Kui ilm on ilus ja üritus laululaval toimub, võivad korraldajad teha otsuse, et koolinoored saavad sisse poole hinnaga.

Koeru Holaöö
L 16.06. alates kl 12
festivali lint 100 kr

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:09
    Otsi:

    Ava täpsem otsing