Alkoholivabad keelekasted on rahakotisõbralikud

Ethel Kiilmaa 21. juuni 2001, 00:00

Kuigi pudel õlut või klaas veini ei tee kellelegi kurja, püsib tuju lõbusas seltskonnas aega veetes ka ilma joovastavate jookideta hea. Ent tõeliselt osatakse karastusjookide eeliseid kangema kraami ees hinnata alles jaanipäevajärgsel hommikul: lisaks hulgale säästetud kroonidele lähete uuele päevale vastu värskena nagu lõokene.

Eesti suurimate karastusjookide tootjate sõnul on suvi kõrghooaeg, mistõttu jaanipäevaks eriliselt ei valmistuta. ?Loomulikult suvel karastusjookide tarbimine kasvab, aga suvi on pigem viljalõikuse aeg, kuna tootearendus ja turundusplaanid tehakse valmis juba talvel ja varakevadel. Ka kampaaniad on varem valmis kavandatud. Jaanipäeva ajal tihendame ainult väljaveo graafikuid,? räägib Tartu Õlletehase juhataja Tarmo Noop.

?Meil käivitus suve alguses kolmekuuline tarbijakampaania ? iga neljas pudel võidab. Seoses jaanipäevaga meil mingit eraldi kampaaniat kavas ei ole,? räägib Eesti Coca-Cola Joogid ASi avalike suhete juht Kiira Kure. Tema sõnul on inimeste teadlikkus oma tervise eest hoolitsemisel aastatega kasvanud ja vedelikke, eriti vett ja karastusjooke, juuakse järjest rohkem. Ent karastusjooke soovitab Kure, nagu kõike muudki, tarvitada mõõdukates kogustes. ?Kui inimene joob näiteks ainult kohvi, aga midagi ei söö, siis ta ju kaua ei ela. Igasugune liialdus on kurjast,? lisab ta.

  • Eesti Kali ? rahvusjook kali pole kuhugi kadunud Hind: 13.90 kr

  • Bon Aqua ? puhas allikavesi Hind: 14.50 kr

  • Limonaad ? lapsepõlve lemmikjook maitseb hästi praegugi Hind: 14.50

  • Battery ? vitaminiseeritud energiapomm sisaldab ergutavat kofeiini Hind: 23.50

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:10

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing