Radisson SAS saab traadita interneti

ÄP 21. juuni 2001, 00:00

VEMISe traadita interneti tugijaam oli varem madalama hoone katusel Liivalaia tänava piirkonnas ja kattis kogu Tallinna kesklinna.

Radisson SASi katuselt VEMISe poolt kaetud ala on teenusepakkujate kõige magusam piirkond, sest katab 30% Eesti elanikkonnast ja 45% ettevõtetest. Baasvõrgu leviala laieneb sügiseks Harjumaa eri piirkondadesse.

Hotelli numbritubades ja konverentsikeskuses hakkab tööle ka tasuta avalik raadiointerneti tugijaam.

Ka Haapsalu hotellis, Africa pubis ja selle ümbruses saab tasuta avalikku traadita internetti ühenduda igaüks, kellel on sülearvuti ja raadiovõrgu kaart. Seal on tasuta teenuse ülesseadjaks Estonian Wireless Network, kes plaanib tulevikus laiendada traadita interneti võrku ka Lossiplatsi kanti ja Paralepa randa.

Avalik raadiointernet töötab veel ka Tallinnas hotellides Grand Mercure ja Olümpia ning klubis NoKu, lähimatest lennujaamadest saab teenust kasutada Helsingi Vantaa lennujaama äriklassi ootesaalides ja Stockholmi Arlanda lennujaamas.

Eile Eesti Mobiiltelefoni poolt esitletud GPRS-võrk, mis katab peaaegu kogu GSMi leviala, pakub samuti liikuvale internetikasutajale talutavat andmesidealternatiivi mobiiltelefoni kaudu, teenuse kasutamine maksustatakse andmemahu pealt 40 kr/MB mobiilinternetis olles ja 50 kr WAPis.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 11:40
    Otsi:

    Ava täpsem otsing