Q GSMi kliendid saavad Tallinnas parkimise eest tasuda mobiiliga

Raimo Ülavere 22. juuni 2001, 08:08

Alates esmaspäevast saavad ka Q GSM lepingulised kliendid tasuda sõiduki parkimise eest Tallinna valveta tasulise parkimise aladel mobiiltelefoni vahendusel, teatas ettevõte.

Q GSM tegevdirektor Üllar Jaaksoo kinnitas, et Q GSM-il oli tehniline valmisolek mobiilparkimise käivitamiseks juba möödunud aasta septembrikuust. ?Segadus Tallinna parkimiskorralduses ei võimaldanud aga hoolimata meie valmisolekust ja koostöösoovidest teenust seni käivitada,? selgitas Jaaksoo.

Mobiilparkimine põhineb SMS-lühisõnumiteenusel. Parkimise maksumus lisatakse kliendi kuuarvele, teenuse kasutamisel lühinumbrile 1720 saadetavad SMS-id maksustatakse üldise Q GSM teenuste hinnakirja alusel (näiteks Dynamo paketis maksab SMS 2 krooni). Teenus on liitumis- ja kuumaksuta.

Mobiilparkimse teenuse kasutamiseks tuleb kliendil sõiduki esiklaasile nähtavale kohale paigaldada vastav kleebis, mis on saadaval Q kauplustes j edasimüüjate juures, tanklates ja mujal. Samast on võimalik saada ka teenuse kasutusjuhend.

Q GSM arendusjuht Timo Mitt soovib Q GSM-i klientidele mugavat parkimist ja kinnitab, et koostöös firmaga ESS on kavas teenus käivitada ka teistes Eesti linnades. 'Järgmine projekt käivitub kavade kohaselt suve jooksul Tartus,' lubas Mitt.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing