Tänase uudistepäeva kokkuvõte

16. juuli 2001, 15:04

Äripäev Online tänaseks lõpetab, olles vahendanud Teile üle poolesaja uudise. Seega kujunes töönädala algus uudiste osas palju rõõmsamaks, kui hommikul paistis.

Kõige enam äratas huvi riigikontrolli seisukoht Eesti Raudtee erastamise suhtes. Riigikontrolör Juhan Partsi otsusest selgus, et erastamislepingud on ebaseaduslikud. Lähipäevadel peaks selguma, kas prokuratuur soostub riigikontrolli soovil algatama kriminaalasja erastamise suhtes.
Senimaani pole õnnestunud ka BRSilt ega erastamisagentuurilt kommentaare saada.

Tänase Äripäeva kaaneloo jätkuna Pro Kapitali võimalikust kriisist, peatas Tallinna Väärtpaberibörs ettevõtte aktsiatega kauplemise.

Praegu, mil inimesed suvepealinna poole suuna võtavad, oli suhteliselt ootuspärane, et ka uudis Pärnu parimast söögikohast pakkus Online?i lugejatele huvi. Nimelt tunnistasid pärnakad parimaks kiirtoitlustuskohaks Tarapita ning meelelahutuskohaks ööklubi UP.

Täna jõudsid Teieni ka mitmed SAPARDi abiprogrammi rahasid puudutavad uudised. Nimelt alustati taotluste vastuvõtmist, mida võib sõltuvalt investeeringuobjektist esitada kas augusti alguseni või septembrikuu kolmanda nädala lõpuni.

Ilm ? teema, millest inimesed alati räägivad ? on Tallinnas vihmane ning ka temperatuur jäi madalamaks, kui prognoositi. Selle eest pidid valgalased täna üle 33kraadist sooja kannatama.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing