Itaallane meelitab naised täna lauluväljakule

25. juuli 2001, 10:26

Eros Ramazzotti maaletooja Lauri Laubre ootab itaalia staari tänaõhtusele lauluväljaku kontserdile 10-15 000 inimest, kellest eeldatavasti suur osa on naisterahvad, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Kunagi varem pole sellist olukorda olnud, et just naiste huvi kontserdi vastu nii suur on,? muheles Laubre. ?Kui muidu ikka tuttavad helistavad ja pärivad piletite kohta, siis seekord on kõigil helistajatel ühesugune sõnum ? et mis nüüd mina, aga naine hirmsasti tahab kontserdile minna,? kommenteeris Laubre tuttavate ärimeeste arvukaid telefonikõnesid.

Eestis tegutseva Itaalia mööbliärimehe Roberto Saraceno sõnul on Ramazzotti ka kodumaal Itaalias peamiselt naiste iidol.

?Loomulikult köidab Ramazzotti Itaalias kõige rohkem teismeliste tütarlaste ja üldse naisterahvaste tähelepanu, aga tegu on siiski üldrahvaliku kuulsusega,? rääkis Saraceno.

Itaallase sõnul on Ramazzotti kodumaal tuntud kui väga professionaalne ja tõsise töössesuhtumisega artist, kes kirjutab kõik oma laulud ise. ?Erost ei tõmba öised seiklused baarides ega muu taoline ? talle meeldib hea, mugav elu ja hea seltskond.?

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing