Peep Sooman • 26. juuli 2001 kell 13:06

Hansapank pakub tudengitele krediitkaarti

Hansapank tõi turule tudengitele mõeldud Trump-krediitkaardi, mida saavad taotleda üliõpilased, kelle sissetulek on vähemalt 1000 krooni kuus.

Hansapanga eralaenutoodete arendusjuhi Anu Vaino sõnul tuli pank spetsiaalse tudengitele suunatud krediitkaardiga välja sellepärast, et anda ka üliõpilastele võimalus krediitkaardi hüvede kasutamiseks.

?Tudengid on aktiivsed ja palju reisivad inimesed, kellel on krediitkaarti eriti vaja selleks, et reisil mugavamalt hakkama saada,? rääkis Vaino. Tema sõnul on krediitkaartide väljastamine tudengitele mujal maailmas väga levinud.

Et tavaliselt on krediitkaardi taotlemiseks vajalik vähemalt 4000 krooni suurune kuusissetulek, mida tudengitel reeglina ei ole, töötas pank välja eraldi madalama limiidiga kaardi.

Tudengi Trump-kaarti saavad taotleda kõik 18-25-aastased tudengid, kelle kuusissetulek on viimase kuue kuu jooksul olnud vähemalt 1000 krooni. Kaardi minimaalseks krediidilimiidiks on 1000 krooni, kuid see võib olla ka suurem, ulatudes ühe kuupalgani.

Hetkel kuum