Hinnainfo kogub konkurentide hinnakirju

ÄP 03. august 2001, 00:00

www.hinnainfo.com

Hinnainfo lehekülg pole tegelikult veel päris see, mis tema välismaised analoogid. Leheküljelt leiab lingikogu, mis on süstematiseeritud kaubagruppide järgi, kogudes kokku konkureerivate müüjate hinnad. Erinevalt portaalidest ja kataloogidest pole lingid mitte firmade esilehekülgedele, vaid otse hinnakirja lehele. Nii pole vaja internetis asjatult ekselda.

Võrreldes välismaiste analoogidega ei koostata veel interaktiivseid võrdlusnimekirju sama toote erinevate müüjate hinnakirjade baasil. Hinnainfo ütles Äripäevale, et leheküljest on praegu valmis alles 1% ja aasta jooksul soovitakse saada sellel alal juhtivaks tegijaks Eestis, lisades hulga teenuseid internetis saadaolevate hinnakirjade esitamiseks ning analüüsimiseks.

Praegu on näiteks arvutikomponentide osas parim võrdluslehekülg http://www.hinnavaatlus.ee, mis koostab samade arvutiosade võrdlevaid hinnatabeleid.

Hinnainfo teeb koostööd maailma juhtiva hinnaportaaliga http://www.pricecheck.com. Veebilehel tasuta registreerides on firma hinnakiri lisaks Eesti tarbijatele kättesaadav veel vähemalt 300 riigis.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 11:46
    Otsi:

    Ava täpsem otsing