FC Flora saab linna osaluse jalgpallistaadionil välja osta

03. august 2001, 09:07

Ligi poolteist kuud kestnud läbirääkimiste tulemusena saab jalgpalliklubi FC Flora niipea kui võimalik tagasi osta Tallinna linnale kuuluva osaluse Lilleküla jalgpallistaadionil, kirjutab Eesti Päevaleht.

Tallinna linnapea Tõnis Paltsi sõnul on linnapoolne soov vastu saada aktsiad, mida lahkhelide korral oleks võimalus turuväärtusega realiseerida.

?Siis saab linn oma raha tagasi. Kuid olulisim on see, et toetades praegu 15 miljoni eest ostetud aktsiatega vutistaadioni lõpetamist, loome noortele võimaluse tegeleda spordiga ja nautida meelelahutust,? lausus Palts.

Palts kinnitas, et on arvestanud ka sellega, et otsest rahalist tulu linn staadionist ei saa. ?Linna eesmärgiks pole raha teha, vaid raha tegemiseks keskkond luua,? märkis Palts.

Linnürituste korraldamise õigusele staadionil pole rõhutud, sest meeri sõnul on neid väga vähe. ?See pole oluline, sest kõigilt staadionil toimuvates üritustest saab linn oma osa,? sõnas Palts.

Kuigi lepingule pidi allkirjad antama täna, loodab linnapea mahukale lepingule punkti panna esmaspäeval.

Tallinna linnavalitsus tegi juuni alguses volikogule ettepaneku eraldada lisaeelarvest 15 miljonit krooni Lilleküla jalgpallistaadioni osaluse ostmiseks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing