Maavalitsus jaotas Viljandimaa bussiliinid

03. august 2001, 09:48

Eile maavalitsuses kogunenud komisjoni otsusega sai Viljandi lähiliinide teenindamise õiguse endale aktsiaselts Viljandi ATP, kes pakkus liinikilomeetri hinnaks 9,44 krooni, kirjutab Sakala.

Nagu lähiliinidele, nii oli ka Põhja-Viljandimaa liinidele ainult üks pakkumine, mis vastas ka kõigile nõudmistele. Paketi sai endale aktsiaselts Taisto Bussid, kes pakkus liinikilomeetri hinnaks 9,13 krooni. Busside vanuse ja liinikilomeetri hinna järgi arvestatud punkte kogus see firma 91.

Tihedam rebimine käis Lõuna-Viljandimaa liinide pärast. Pakkumisi oli neli, kuid kaks neist lükati tagasi. Osaühingul Aivar Reisid puudus nõutud omakapital ja aktsiaseltsil Devori Reisid oli üheksale liinile pakkuda vaid kümme bussi.

Lõuna-Viljandimaad hakkab teenindama Viljandi ATP, kes edestas 87 punkti ja 7,31kroonise pakkumisega Taisto Busse. Viimane sai 67 punkti ja pakkus liinikilomeetri hinnaks 9,80 krooni.

Vee-Viljandi grupis vastasid kõik kolm pakkumist nõuetele. Edukas oli aktsiaselts Devori Reisid, kes sai 93 punkti ja pakkus liinikilomeetri hinnaks 7,87 krooni. Osaühing Bussipartner sai 88 punkti ja pakkus kilomeetri hinnaks 7,46 krooni. Viljandi ATP-l olid need arvud vastavalt 85 ja 7,72.

'Vee-Viljandi grupis sai aktsiaselts Devori Reisid busside vanuse eest kümme punkti, Viljandi ATP aga nulli,' selgitas maavanem seda, miks eelistati veidi kallima hinnapakkumise juures just Devorit.

Proteste komisjoni otsuse kohta võib esitada eilsest alates seitsme päeva jooksul. Kui kaebusi ei tule, sõlmitakse lepingud uute teenindajatega 12. septembriks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing