Linnavolinik Aleksander Beloussov tõrjub pankrotisüüdistust

13. august 2001, 07:56

Kuuldused minu kui eraisiku pankrotist ei vasta tõele, kinnitab linnavolinik ja ELK Lennuliinide osanik Aleksander Beloussov SL Õhtulehele.

Samal ajal, kui Aleksander Beloussov kinnitab, et pole kellelegi mitte viit sentigi võlgu, süüdistab Äripank teda laenu ja intresside maksmata jätmises. See teeb kokku 1,8 miljonit krooni.

?Eelmise nädala algul tööreisilt Venemaalt Tallinna jõudes ei saanud esialgu arugi, miks kõik sõbrad äkki mu majandusliku olukorra vastu huvi tundsid. Siis taipasin - nad olid ajalehtedest lugenud, et Aleksander Beloussov on pankrotis,? on kohalikku vene eliiti kuuluv ärimees endast väljas.

?Mina olin vaid laenu käendajaks,? selgitab Beloussov. ?Krediiti võttis turismifirma Continent Travel, mille esindajaks oli Ivo Koost.? Ettevaatusest ei selgita ta oma sidemeid selle turismifirmaga.

Reisibüroo Continent Travel peadirektor Ivo Koost kinnitab, et laen võeti aprillis Beloussovi käendusel. Turismifirma omanike sekka vene ärimees ei kuulu. ?Kuid ta on Continent Traveli nõukogu esimees,? ütleb Koost. ?Reisibüroo otsib võimalusi, et need 1,8 miljonit ära maksta,? lohutab ta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing