Ummikud peatasid tööleruttajad

16. august 2001, 08:12

Tallinna Vabaduse väljaku ja Pärnu maantee alguse sulgemine remondiks põhjustas eile hommikul pealinnas viimaste aastate suurimad ummikud, mille tõttu hilinesid tuhanded inimesed tööle, kirjutab Eesti Päevaleht.

Taksopargi ristmikult Liivalaia tänavale jõudmine võttis eile hommikul veidi pärast üheksat aega 30 minutit. Soo ja Mere puiestee ummiku läbimine nõudis 20 minutit ja pani inimesed autodes unistama jalgrattast.

Lisaks olid suured ummikud Balti jaama ümbruses ja Vabaduse puiesteel, kus kohati kulus hommikusel tipptunnil paarikilomeetrise teelõigu läbimisele kuni pool tundi.

Liikluspolitsei korrapidaja sõnul ummikute tõttu suuri õnnetusi ei juhtunud, küll aga plekimõlkimisi. Politsei hoiatas, et tavapärasest rohkem täis ühistranspordis võivad tegutseda taskuvargad.

Teeremontide tõttu ummistunud tänavad on hätta jätnud ka kiirabi. Seni on Tallinna kiirabi esmaabistajaid ummikutesse jäämise korral aidanud abivalmis kolleegid, kes tänavale lõksu jäänud brigaadi asemel on ise väljakutsele sõitnud.

Tallinna linnapea Tõnis Palts kritiseeris eile päeval liikluskorraldust Pärnu maantee ja Vabaduse väljaku ristmiku remondi ajal, nimetades liiklusvoogude ümbersuunamist läbimõtlematuks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing