ESS Grupi Minu Vara alustas koostööd Hansa Liisunguga

Inno Tähismaa 17. august 2001, 10:26

AS Hansa Liising Eesti ja ESS Grupi kinnisvarahooldusettevõte AS Minu Vara allkirjastasid täna koostöölepingu, mille eesmärgiks on aidata korteriühistutel viia läbi renoveerimistöid, kasutades selleks järelmaksu, teatas ettevõtete esindaja.

Koostööst võidavad Minu Vara hallatavate majade elanikud, kes soovivad oma korterelamutes remonti teha. Minu Vara aitab ühistutel välja selgitada remondivajadused, viia läbi konkursi ehitusfirmade seas ja koguda vajalikud dokumendid järelmaksu taotlemiseks Hansa Liisingust. Minu Varal on olemas ülevaade korterelamu seisukorrast ning prioriteetsetest remonttöödest. Samuti on Minu Varal kogemustega spetsialistid, kelle abil on korteriühistul kergem jõuda tööde teostamiseni. Minu Vara teostab tööde käigus ka järelvalvet.

Esimese ühistu finantseerimiseks on otsus langetatud. Vilde tee 104 korterelamu juures vahetatakse välja vee- ja küttetorustik ning välisuksed. Tööde maksumuseks on ligi 0,8 miljonit krooni, järelmaksu võetakse kolmeks aastaks.

Hansa Liising pakub korteriühistutele tagatiseta finantseerimist käesoleva aasta algusest. Minu Vara on juhtiv kinnisvarahaldusfirma, mis haldab suurt osa Tallinna korterelamutest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing