Endla teatrisse saab osta nimelise tooli

17. august 2001, 08:54

Pärnu teatri juhtkond arutab maja remondiprobleemide kõrval võimalust, et teatrist huvitunud firma või üksikisik saaks endale osta nimelise tooli, kirjutab Pärnu Postimees.

Endla direktor Ain Roost ütles, et juhtkond on palli veerema pannud. ?Tahame nimeliste toolide mõtte ka näitlejate ja teiste teatritöötajatega läbi arutada, nemad on aga praegu puhkusel,? märkis Roost.

Teatri direktor ei hakka oletama, kui palju nimelisi toole müüki pannakse ja mis on nende hind. Sellest saab rääkida septembrikuus.

Roost ütles, et ta on kuulnud Saku suurhalli nimelistest toolidest, mis maksvat 30 000 - 50 000 krooni. ?Endla toolid kindlasti nii kallid ei tule,? kinnitas direktor.

Nimeline tool annab teatrist hoolivale inimesele terveks eluks võimaluse istuda etendusel oma toolis. Ta saab istet, mis on täielikult tema omand, ka teisele müüa, ainult hoonest välja viia mitte. Tooli ostnul on õigus sellele oma lähedasi ja tuttavaid istuma saata.

Teater soovib Roosti sõnade järgi vaid üks-kaks päeva enne etendust teada, kas koht on hõivatud.

Tooli omanik lunastab ka pileti. Kas see on soodushinnaga, seda veel otsustatakse. Mil viisil nimelised toolid teistest eristatakse, selle üle peab teater aru pidama.

?Teater kuulutab välja märgistuspäevad, et toolide ostjad saaksid valida, mitmendas reas ja millisel kohal istuda. Kuid enne septembrit seda ei sünni, sest remondi tõttu ei ole meil praegu saali plaanigi,? nentis direktor.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing