Ettevõtjad saavad kujundada oma tugisüsteemi strateegiat

Inno Tähismaa 17. august 2001, 09:59

Ettevõtluse arendamise sihtasutuse (EAS) Regionaalarengu Agentuur esitas avalikule arutelule ettevõtluse tugisüsteemi strateegia, millele oodatakse ettepanekuid 27. augustini, teatas agentuuri esindaja.

Ettevõtluse tugisüsteemi strateegia määrab tugisüsteemi toimimise põhimõtted aastani 2005. Tugisüsteemi põhieesmärk on parandada väike- ja keskmise suurusega ettevõtete juurdepääsu turgudele, finantsallikatele, krediidivõimalustele, regionaalsele abile, ettevõtete ja teadusasutuste vahelisele koostööle ning kvalifitseeritud tööjõule.

EAS Regionaalarengu Agentuuri direktor Jüri Roosi sõnul on uue ettevõtluse tugisüsteemi strateegia väljatöötamise tinginud asjaolu, et viimase paari aastaga muutunud mitte üksnes tugisüsteemi koordineeriva organisatsiooni struktuur, vaid ka ettevõtjate vajadused riiklike tugiteenuste osas. 'Sellest lähtuvalt on oluline uuesti määratleda ettevõtluskeskuste osa oma maakondade ettevõtluse arendamisel ning täpsustada, mida ootavad ettevõtjad ettevõtluskeskustelt ning millised on nende põhilised probleemid', märkis Roos.

Ettepanekuid ettevõtluse tugisüsteemi parendamiseks oodatakse nii ettevõtlusorganisatsioonidelt, maavalitsustelt, omavalitsusliitudelt, ministeeriumidelt, riigikogult, ettevõtluskeskutelt, ärinõuandlatelt, sihtasutustelt kui ka ettevõtjatelt.

Ettevõtluse tugisüsteemi strateegiaga saab lähemalt tutvuda EAS Regionaalarengu Agentuuri <#kodulehel=http://www.erda.ee>.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing