Hewlett-Packard pakub Riia külalistele tasuta internetti

Inno Tähismaa 17. august 2001, 09:51

Kõik, kes sel nädalavahetusel Riiga juubelipidustustele sõidavad, saavad seal soovi korral internetti kasutada tasuta, kuna Hewlett-Packard (H-P) koostöös Telia Latviaga panid Riia 800. sünnipäeva pidustuste eel üles 10 internetiterminaali, teatas H-P esindaja.

Tasuta terminaalide paigaldamise eesmärgiks on tutvustada interneti kasutamise võimalusi ja muuta Riia 800. sünnipäeva pidustuste programm inimestele hästi kättesaadavaks. Pidustuste <#koduleheküljel=www.riga800.lv> on kogu sünnipäevaürituste kava, hulgaliselt lisainformatsiooni ja mitmesuguseid lühiintervjuusid. Teavet saab nii läti, saksa kui ka inglise keeles.

?Sel nädalavahetusel on Riiga oodata ääretult palju külalisi erinevatest maailma paikadest. On hea meel tõdeda, et tänu H-P ja Telia Latvia koostööprojektile on kõigil soovijail võimalus Interneti kaudu kiiresti ja tasuta vajalikku infot hankida,? kommenteeris H-P Eesti tegevjuht Tiit Anmann.

?Loomulikult võib igaüks kasutada terminaale ka e-posti lugemiseks või niisama surfamiseks. Kahjustuste ja lõhkumiste ärahoidmiseks on internetiterminaalid kaitstud paksu klaasiga, ainukesed klaaskapist välja jäävad osad on klaviatuur ja hiir,? lisas Anmann.

Tasuta internetiterminalid asuvad linnavalitsuse hoones, kaubanduskeskustes Mols ja Alfa, Rimi Purcviemsi supermarketis, Lido restoranis Krastmala puiesteel, samuti hotellides Radisson SAS, Maritim Park ja Riga.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing