Pärnu koolilaat ebaseaduslik, kaks müüjat saadeti koju

17. august 2001, 08:54

Väljakuulutatud koolilaat Pärnu teatri kõrval tulevase raamatukogu platsil oli ebaseaduslik, sest korraldajal puudus kauplemisluba, kirjutab Pärnu Postimees.

Eile lõunaks oli laadaplatsile tulnud kaks müüjat, kella 14 ajal olid nad sunnitud oma kauba kokku pakkima ja platsilt lahkuma. ?Eks nad natuke nördinud olid, aga mis teha. Korraldajal polnud kauplemisluba, laat tuli kinni panna,? rääkis linnavalitsuse ettevõtlusspetsialist Kaja Juhansoo, kes kauplejad platsilt ära ajas.

Laada korraldaja Aino Värbu kinnitas üleeile, et Pärnus laada korraldamine polnud tema idee, selle ürituse tellisid temalt ärimehed Elmar Lepp ja Garri Suuk, reklaamimaks uue raamatukogu ehitamist.

Suuk ütles, et tema sai oma seotusest koolilaadaga teada eilset ajalehte lugedes. ?Jah, raamatukogu ehitamise propageerimisest oli Värbuga juttu küll, aga see üritus - raamatulaat - oli juuli lõpus ära,? selgitas Suuk.

?Meil oli Suugiga arusaamatus, arvasin, et suusõnalised kokkulepped maksavad midagi,? lausus Värbu ning lisas, et koolilaata tema Pärnus sel aastal ei korralda.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing